Friday, 12 December 2014

Lolití Vánoce (Praha)

Jednoho prosincového dne se děly zvláštní věci. Ve starém a vznešeném městě se setkaly ty nejkrásnější bytosti z celé země České. Praha, bylo to město, 6.12.2014 to magické datum.
Vánoce jsou časem radosti, kdy lze na vlastní oči spatřit krásné bytosti patřící do říše Lolit

Zdroj
Bara no Usagi bylo pozváno na tuto velkolepou událost jako jedna ze značek, která měla předvádět své modely vedle takových zvučných jmen jako Porcelain Doll, Sleeping Doll, Emerald Dream aj.
Modely, které jsme předváděly byly z nejnovější kolekce "Sněhová Princezna" (do Vánoc budete snad vědět všechny podrobnosti).

Obrázky dole: Nalevo je Temi v modelu Astrid a Reina v modelu LiseJak už je u Bara no Usagi dobrým zvykem, vše, tím myslím vše se dělá na poslední chvíli! Takže nikdo nemůže být překvapen, že šaty se dodělávaly ještě v půlnočních hodinách před setkáním a ozdoby do vlasů byly vyráběny na cestě do Prahy (tedy po asi 2 hodinovém šlofíku. Na ty růže už mám asi nějaké speciální turbo). Nevím jak to děláme, asi nějaké kouzlo

Ale vše se zvládlo! I po menších útrapách při hledání jak z nádraží na Florenci do cukrárny nás stále neopouštěla dobrodružná nálada, která trvala i po příchodu do cukrárny (v naší dokonalosti jsme od zastávky šly na druhou stranu než se nacházel Cukrkandl. Nějak mne to nepřekvapuje). Nálsedovalo rychlé zmorfování z mrtvých zombie návrhářek do krásných Lolita slečen. Jako úspěch všech proměn musím zaznamenat, že Eliška, krásná Brněnská lolitka, mne (Reinu) nepoznala v civilním oblečení. Popravdě? Ani já bych Temi nepoznala po její meta-přeměně

Přehlídka samotná mi připadala trochu nepraktická z důvodů dvou místností, ve kterých seděli hosté a ještě vcelku strmých schodů, ale nikdo se nezabil, všichni byli krásní a úžasní a Mitsu vše zvládla jako náhradní organizátor místo nemocné Pet-chan na jedničku. Jen hodně zvláštní bylo, když jsme se s Temi chtěly narvat (nesmím zapomenout na naše obří dlouhé napufané sukně) do prostoru 0,5 x 1 m a tam něco dělat, tvářit se roztomile a celkově se nerozplynout hrůzou protože snad do ničeho nevrazíme, co mám teď dělat, jak se modelkuje, oni se dívají, předstírám, že padá sníh, cože??

Jako jeden highlightů celé událsoti musím vzpomenout stánky s krásnými doplňky od různých Lolita značek. Všem patří můj obdiv! Temi se na chvilku ztratila od našeho Kulatého stolu (o něm více za pár chvil) a po příchodu ukázala úspěšný úlovek v podobě krásného věnce z rudých růží

Kulatý stůl se skládal z mé veličkosti, krásné Temi, roztomilé Mari, fešného gentlemana Kentaro a rozpustilé Terky s občasnými návštěvami skvělé Mitsu (vypadala nádherně!). Zábava se k našemu stolu sice přesunula hlavně v druhé polovině srazu, ale prozradím Vám jedno tajemství. Za pár dní uvidíte chibi verze toho, jak náš stůl vypadal. Myslím, že to bude mluvit za vše

Mari, nádherná Mari, se stala oficiálním propagátorem minuloroční kolekce Ave Maria. JSK a halenka společně s baretem jí sedly opravdu on-spot jak by řekla Anglická lady. Nedivím se, že vyhrála druhé místo v soutěži o nejkrásnější outfit dne (hned za pánem z obsluhy!)

Temi v modelu Astrid ze Sněhové Princezny a Mari v modelu Maria z kolekce Ave Maria
Dalším úspěchem Bara no Usagi bylo umístění se dalšího modelu (Lise ze Sněhové princezny) na 3. místě společně s kráskou KK. Jsem z této události nadšená, znamená to, že se naše modely líbí!

Za fotky musíme poděkovat Grestemovi, který úporně fotil ve svém fotokoutku u stolečku s cukrovím. Opravdu ho obdivuji, protože měl pořád plno a fronta byla dlouhá (a velmi často byly dveře vedle fotokoutku zacpány. Tím myslím pořád...). Zase na druhou stranu, není se čemu divit, všichni chtěly fotky ve svých nádherných outiftech a Grestem fotí skvěle!

Mitsu to neskutečně slušelo!
Vánoční Víla, tradiční součást Vánočního srazu, měla také velký úspěch. Temiin dárek se slečně líbil a to dokáže zahřát u srdce! Můj dárek od Víly byl taktéž skvostný, děkuji moc a moc (a dokonce modrý! S peříčkama! A kamejkou!) Jen když jsme šly dát dárek pod stromeček, čekala jsem něco většího než miniaturní, ale zato velmi roztomilý, stromeček na knihovničce. Překvapení, ale vtipné! Mám pocit, že hromada dárečků byla nakonec větší než stromeček samotný

Cesta zpět nebyla záživná, v podstatě následoval dlouhý spánek, chytání neexistující wifi u žluťásků a přemýšlení o tom, jak bylo vše dokonalé. Ale hlavně vítězil ten spánekStejně jako vše ostatní, i tento krásný den musel dojít svému konci. Ale nesmutněme poněvadž přijdou i jiná setkání. Třeba v Olomouci nebo v Brně budou připravena magická místa pro nádherné bytosti. Čas Vánoc ještě není zdaleka u konce. 
A proto, následujte bílého králíka. Na konci Vás bude čekat šálek čaje a skořicová sušenka.

1 comment:

  1. Ty šaty Sněhová princezna jsou krásné, líbí se mi obzvlášť ty perličky a vločky na sukni. Ale pro příště bych možná pro modelky zvolila jiné nohy, přijde mi, že tmavé punčocháče a boty se k tomu outfitu příliš nehodí ani jedné z nich :D Třeba ta černá mašlička na šatech vypadá pěkně, ale té černé na nohách už je prostě moc :) Každopádně je to ale moc povedená kolekce!

    ReplyDelete